  • RNR75J1402BMM77
RNR75J1402BMM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR75J1402BMM77
HK JDW NO:
866-RNR75J1402BMM77
Step5Bar-code shipping tag
RNR75J1402BMM77
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    14kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    30.12mm