  • RNR75J8251FMM77
RNR75J8251FMM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR75J8251FMM77
HK JDW NO:
866-RNR75J8251FMM77
Description:
Through Hole 8.25kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75J8251FMM77
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    8.25kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    30.12mm