  • RNX02520M0FKR8
RNX02520M0FKR8
advertisement
Manufacturer No:
RNX02520M0FKR8
HK JDW NO:
873-RNX02520M0FKR8
Datasheet:
RNX02520M0FKR8
Step5Bar-code shipping tag
RNX02520M0FKR8
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.290L 3.56mmx7.37mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    20MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W