  • RNX025332KFKWF
RNX025332KFKWF
advertisement
Manufacturer No:
RNX025332KFKWF
HK JDW NO:
873-RNX025332KFKWF
Datasheet:
RNX025332KFKWF
Description:
332kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX025332KFKWF
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    332kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.290L 3.56mmx7.37mm
  • Tolerance
    ±1%