  • RNX0384M87FKWF
RNX0384M87FKWF
advertisement
Manufacturer No:
RNX0384M87FKWF
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-RNX0384M87FKWF
Package:
Axial
Datasheet:
RNX0384M87FKWF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNX0384M87FKWF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    RNX
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.420L 3.56mmx10.67mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    4.87MOhms
  • Composition
    Metal Oxide Film
  • Power (Watts)
    1W