  • ROV07-471K-2
ROV07-471K-2
advertisement
Manufacturer No:
ROV07-471K-2
HK JDW NO:
461-ROV07-471K-2
Package:
Disc 7mm
Datasheet:
ROV07-471K-2
Step5Bar-code shipping tag
ROV07-471K-2
  • Package / Case
    Disc 7mm
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Capacitance @ Frequency
    102pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    517V
  • Energy
    35J
  • Varistor Voltage (Min)
    423V
  • Varistor Voltage (Typ)
    470V
  • Maximum AC Volts
    300V
  • Maximum DC Volts
    385V