  • ROV14H471K
ROV14H471K
advertisement
Manufacturer No:
ROV14H471K
HK JDW NO:
461-ROV14H471K
Package:
Disc 14mm
Datasheet:
ROV14H471K
Step5Bar-code shipping tag
ROV14H471K
  • Package / Case
    Disc 14mm
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Bulk
  • Capacitance @ Frequency
    420pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    517V
  • Energy
    175J
  • Varistor Voltage (Min)
    423V
  • Varistor Voltage (Typ)
    470V
  • Maximum AC Volts
    300V
  • Maximum DC Volts
    385V