  • ROV20E271K-S-2
ROV20E271K-S-2
advertisement
Manufacturer No:
ROV20E271K-S-2
HK JDW NO:
461-ROV20E271K-S-2
Package:
Disc 20mm
Datasheet:
ROV20E271K-S-2
Step5Bar-code shipping tag
ROV20E271K-S-2
  • Package / Case
    Disc 20mm
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Varistor Voltage (Max)
    297V
  • Energy
    227J
  • Varistor Voltage (Min)
    243V
  • Varistor Voltage (Typ)
    270V
  • Maximum AC Volts
    175V
  • Maximum DC Volts
    225V