  • RQRA-1900-2500
RQRA-1900-2500
advertisement
Manufacturer No:
RQRA-1900-2500
Manufacturer:
Raltron Electronics
HK JDW NO:
653-RQRA-1900-2500
Package:
16-QFN, Variant
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 4039
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RQRA-1900-2500
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    16-QFN, Variant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    RQR
  • Size / Dimension
    0.500Lx0.500W 12.70mmx12.70mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency - Cutoff or Center
    1.9MHz 2.5MHz
  • Icc Max
    30mA
  • 2nd Harmonic, Typ (dBc)
    -15
  • Tuning Voltage (VDC)
    0V~25V