  • RSF2WSJT-73-130R
RSF2WSJT-73-130R
advertisement
Manufacturer No:
RSF2WSJT-73-130R
Manufacturer:
Yageo
HK JDW NO:
898-RSF2WSJT-73-130R
Datasheet:
RSF2WSJT-73-130R
Description:
130Ohm, 2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RSF2WSJT-73-130R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, Safety
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    130Ohm
  • Composition
    Metal Oxide Film
  • Power (Watts)
    2W