  • RSF3WSJT-52-820R
RSF3WSJT-52-820R
advertisement
Manufacturer No:
RSF3WSJT-52-820R
HK JDW NO:
898-RSF3WSJT-52-820R
Datasheet:
RSF3WSJT-52-820R
Description:
820Ohm, 3W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RSF3WSJT-52-820R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    820Ohm
  • Power (Watts)
    3W