  • RSF5SSJR-73-910R
RSF5SSJR-73-910R
advertisement
Manufacturer No:
RSF5SSJR-73-910R
HK JDW NO:
898-RSF5SSJR-73-910R
Datasheet:
RSF5SSJR-73-910R
Description:
910Ohm, 5W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RSF5SSJR-73-910R
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Size / Dimension
    0.256Diax0.689L 6.50mmx17.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    910Ohm
  • Power (Watts)
    5W