  • RW79U3R01FS73
RW79U3R01FS73
advertisement
Manufacturer No:
RW79U3R01FS73
HK JDW NO:
866-RW79U3R01FS73
Datasheet:
RW79U3R01FS73
Description:
Through Hole 3.01Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW79U3R01FS73
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.01Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.75mm
  • Length
    15.8mm