  • RWR71S5000FRB12
RWR71S5000FRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR71S5000FRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR71S5000FRB12
Description:
500Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR71S5000FRB12
  • Resistance
    500Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm