  • RWR84SR500DRB12
RWR84SR500DRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR84SR500DRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR84SR500DRB12
Package:
Datasheet:
RWR84SR500DRB12
Description:
500mOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR84SR500DRB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    500mOhm
  • Power Rating
    7W
  • Lead Length
    38.1mm