  • S-1132B45-U5T1U
S-1132B45-U5T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1132B45-U5T1U
HK JDW NO:
724-S-1132B45-U5T1U
Datasheet:
S-1132B45-U5T1U
Quantity:
In Stock : 9160
Step5Bar-code shipping tag
S-1132B45-U5T1U
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Voltage - Input (Max)
    6.5V
  • Current - Output
    300mA
  • Output Voltage 1
    4.5V
  • Input Voltage (Min)
    2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    4.5V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.15V @ 100mA
  • PSRR
    65dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    4.545V
  • Output Voltage1-Min
    4.455V
  • Length
    4.5mm
  • Width
    2.5mm