  • S-1135B22-U5T1G
S-1135B22-U5T1G
advertisement
Manufacturer No:
S-1135B22-U5T1G
HK JDW NO:
724-S-1135B22-U5T1G
Datasheet:
S-1135B22-U5T1G
Quantity:
In Stock : 1642
Step5Bar-code shipping tag
S-1135B22-U5T1G
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    300mA
  • Output Voltage 1
    2.2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.2V
  • PSRR
    65dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    2.222V
  • Dropout Voltage1-Max
    0.32V
  • Length
    4.5mm
  • Width
    2.5mm