  • S-11L10B33-I6T2U
S-11L10B33-I6T2U
advertisement
Manufacturer No:
S-11L10B33-I6T2U
HK JDW NO:
724-S-11L10B33-I6T2U
Datasheet:
S-11L10B33-I6T2U
Description:
Enable Fixed 0.5mm PMIC S-11L10B/D Series 6 6-SMD, Flat Leads
Quantity:
In Stock : 12501
Step5Bar-code shipping tag
S-11L10B33-I6T2U
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Voltage - Input (Max)
    3.65V
  • Current - Output
    150mA
  • Output Voltage 1
    3.3V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.3V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.29V @ 100mA
  • PSRR
    55dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    3.333V
  • Output Voltage1-Min
    3.267V
  • Height Seated (Max)
    0.5mm