  • S-1317A25-A4T2U4
S-1317A25-A4T2U4
advertisement
Manufacturer No:
S-1317A25-A4T2U4
HK JDW NO:
724-S-1317A25-A4T2U4
Datasheet:
S-1317A25-A4T2U4
Description:
Fixed PMIC S-1317 Series 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 10277
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
S-1317A25-A4T2U4
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Series
    S-1317
  • JESD-609 Code
    e3
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    100mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.5V
  • Protection Features
    Over Current
  • Current - Quiescent (Iq)
    530nA
  • Voltage Dropout (Max)
    0.03V @ 10mA