  • S-1323B32NB-N8RTFG
S-1323B32NB-N8RTFG
advertisement
Manufacturer No:
S-1323B32NB-N8RTFG
HK JDW NO:
724-S-1323B32NB-N8RTFG
Package:
SC-82A, SOT-343
Description:
Enable Fixed PMIC S-1323 Series 4 SC-82A, SOT-343
Quantity:
In Stock : 11134
Step5Bar-code shipping tag
S-1323B32NB-N8RTFG
  • Package / Case
    SC-82A, SOT-343
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    S-1323
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Terminal Form
    GULL WING
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Voltage - Input (Max)
    6.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Output Voltage 1
    3.2V
  • Input Voltage (Min)
    2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.2V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.65V @ 150mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    3.232V
  • Length
    2mm