  • S-817B31AUA-CWUT2U
S-817B31AUA-CWUT2U
advertisement
Manufacturer No:
S-817B31AUA-CWUT2U
HK JDW NO:
724-S-817B31AUA-CWUT2U
Package:
TO-243AA
Description:
Fixed PMIC S-817 Series TO-243AA
Quantity:
In Stock : 7006
Step5Bar-code shipping tag
S-817B31AUA-CWUT2U
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    TO-243AA
  • Supplier Device Package
    SOT-89-3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    50mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.1V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.41V @ 10mA