  • S-T111B34MC-OGTTFU
S-T111B34MC-OGTTFU
advertisement
Manufacturer No:
S-T111B34MC-OGTTFU
HK JDW NO:
724-S-T111B34MC-OGTTFU
Description:
Enable Fixed 0.95mm PMIC S-T111 Series 5 SC-74A, SOT-753
Step5Bar-code shipping tag
S-T111B34MC-OGTTFU
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    S-T111
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
    EAR99
  • Terminal Finish
    TIN
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Voltage - Input (Max)
    6.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Output Voltage 1
    3.4V
  • Input Voltage (Min)
    2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.4V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.26V @ 100mA
  • PSRR
    80dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    3.434V
  • Output Voltage1-Min
    3.366V
  • Length
    2.9mm