  • S25FL127SABNFI100
S25FL127SABNFI100
advertisement
Manufacturer No:
S25FL127SABNFI100
HK JDW NO:
217-S25FL127SABNFI100
Package:
8-WDFN Exposed Pad
Datasheet:
S25FL127SABNFI100
Description:
FL-S Memory IC FL-S Series 128 Mb kb 6mm mm
Quantity:
In Stock : 2082
Step5Bar-code shipping tag
S25FL127SABNFI100
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    8-WDFN Exposed Pad
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Series
    FL-S
  • Published
    2016
  • Part Status
    Active
  • Additional Feature
    IT ALSO HAVE MEMORY WIDTH X 1
  • HTS Code
  • Voltage - Supply
    2.7V~3.6V
  • Terminal Position
    DUAL
  • Supply Voltage
    3V
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-N8
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Supply Voltage
    3V
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.7V
  • Memory Size
    128Mb 16M x 8
  • Clock Frequency
    108MHz
  • Supply Current-Max
    0.063mA
  • Organization
    16MX8
  • Memory Width
    8
  • Density
    128 Mb
  • Standby Current-Max
    0.0001A
  • Programming Voltage
    3V
    2
  • Length
    6mm
  • Height Seated (Max)
    0.8mm
  • Width
    5mm