  • S506-3.15-R
S506-3.15-R
advertisement
Manufacturer No:
S506-3.15-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-S506-3.15-R
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 3.15A, 250VAC, 35A (IR), Inline/holder, ROHS COMPLIANT