  • S5151290P12SMF
S5151290P12SMF
advertisement
Manufacturer No:
S5151290P12SMF
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-S5151290P12SMF
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
S5151290P12SMF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mount
    Wall
  • Mounting Type
    Bracket Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Feature
    Cable - 305mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMA Female
  • Frequency
    5.85GHz
  • Gain
    12dBi
  • Frequency Range
    5.15GHz~5.85GHz
  • Antenna Type
    Sector
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    SHF f > 4GHz
  • Frequency (Center/Band)
    5.5GHz