  • SCEP125-4R0
SCEP125-4R0
advertisement
Manufacturer No:
SCEP125-4R0
Manufacturer:
Signal Transformers
HK JDW NO:
728-SCEP125-4R0
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SCEP125-4R0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    20%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    8.3A
  • Inductance
    4 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Current - Saturation
    8.3A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    5.4mOhm
  • Height
    5.7912mm
  • Length
    12.9032mm
  • Width
    12.9032mm