  • SD25-0827R8UU01
SD25-0827R8UU01
advertisement
Manufacturer No:
SD25-0827R8UU01
HK JDW NO:
428-SD25-0827R8UU01
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
SD25-0827R8UU01
Description:
RF DUPLEXER 827MHZ/872MHZ 8SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SD25-0827R8UU01
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SD25
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    Duplexer
  • Frequency Bands (Low / High)
    824MHz~830MHz / 869MHz~875MHz