  • SDI36-9-U-P6
SDI36-9-U-P6
advertisement
Manufacturer No:
SDI36-9-U-P6
HK JDW NO:
193-SDI36-9-U-P6
Package:
Datasheet:
SDI36-9-U-P6
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 30W
Step5Bar-code shipping tag
SDI36-9-U-P6
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SDI36-U (36W)
  • Size / Dimension
    3.94Lx1.97W x 1.30 H 100.0mmx50.0mmx33.0mm
  • Power (Watts)
    30W
  • Current - Output (Max)
    3.34A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    9V
  • Region Utilized
    International
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max