  • SDR0805TTEB471K
SDR0805TTEB471K
advertisement
Manufacturer No:
SDR0805TTEB471K
HK JDW NO:
430-SDR0805TTEB471K
Step5Bar-code shipping tag
SDR0805TTEB471K
  • Package / Case
    0805
  • Weight
    5.499807mg
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    470 μH
  • Max DC Current
    340mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.96Ohm
  • Diameter
    7.5mm
  • Height
    5mm
  • Length
    7.5mm
  • Width
    5mm