  • SFAJL5000220ZC1
SFAJL5000220ZC1
advertisement
Manufacturer No:
SFAJL5000220ZC1
HK JDW NO:
419-SFAJL5000220ZC1
Datasheet:
SFAJL5000220ZC1
Description:
CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFAJL5000220ZC1
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SFAJ
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    -20% +80%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    LC-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    22pF
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    0.05 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    M3x0.5
  • Insertion Loss (Max)
    12 dB
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm