  • SFBLC5000222MX0
SFBLC5000222MX0
advertisement
Manufacturer No:
SFBLC5000222MX0
HK JDW NO:
419-SFBLC5000222MX0
Datasheet:
SFBLC5000222MX0
Description:
CAP FEEDTHRU 2200PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFBLC5000222MX0
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SFBL
  • Size / Dimension
    0.187Diax0.362L 4.75mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    C-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    2200pF
  • Current
    10A
  • Filter Type
    FEED THROUGH CAPACITOR
  • Thread Size
    M4x0.7
  • Insertion Loss
    30dB @ 100MHz
  • Output Impedance
    50Ohm Ω
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm