  • SFJEL1000105MX0
SFJEL1000105MX0
advertisement
Manufacturer No:
SFJEL1000105MX0
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFJEL1000105MX0
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFJEL1000105MX0
Description:
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFJEL1000105MX0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    SFJE
  • Size / Dimension
    0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    1μF
  • Current
    15A