  • SFJNL5000153MX0
SFJNL5000153MX0
advertisement
Manufacturer No:
SFJNL5000153MX0
HK JDW NO:
419-SFJNL5000153MX0
Datasheet:
SFJNL5000153MX0
Description:
CAP FEEDTHRU 0.015UF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFJNL5000153MX0
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.386Diax0.370L 9.80mmx9.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    0.015μF
  • Current
    15A