  • SFSD-07-30C-G-24.00-DL-NDS
SFSD-07-30C-G-24.00-DL-NDS
advertisement
Manufacturer No:
SFSD-07-30C-G-24.00-DL-NDS
Manufacturer:
Samtec Inc.
HK JDW NO:
680-SFSD-07-30C-G-24.00-DL-NDS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFSD-07-30C-G-24.00-DL-NDS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Wire Gauge
    30 AWG
  • Connector Support Type
    CABLE ASSEMBLY
  • Wire/Cable Type
    Discrete
  • Cable Length
    609mm
  • Cable Termination
    Crimp
  • Pitch - Connector
    0.050 1.27mm
  • Length
    2.00' 609.60mm