  • SG73P1JTTD5621D
SG73P1JTTD5621D
advertisement
Manufacturer No:
SG73P1JTTD5621D
HK JDW NO:
430-SG73P1JTTD5621D
Step5Bar-code shipping tag
SG73P1JTTD5621D
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm