  • SG73S2ATTD1023D
SG73S2ATTD1023D
advertisement
Manufacturer No:
SG73S2ATTD1023D
HK JDW NO:
430-SG73S2ATTD1023D
Package:
0805 (2012 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
SG73S2ATTD1023D
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    102kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm