  • SGSMP2-500Q128
SGSMP2-500Q128
advertisement
Manufacturer No:
SGSMP2-500Q128
HK JDW NO:
124-SGSMP2-500Q128
Package:
Datasheet:
Description:
SAFETY GRID PAIR 500MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SGSMP2-500Q128
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SGS
  • Feature
    Muting Function
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Operating Range
    0.5m ~ 30.0m
  • Protective Height
    500mm