  • SK-GEN4-32DT
SK-GEN4-32DT
advertisement
Manufacturer No:
SK-GEN4-32DT
HK JDW NO:
3-SK-GEN4-32DT
Package:
Datasheet:
SK-GEN4-32DT
Description:
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Step5Bar-code shipping tag
SK-GEN4-32DT
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Interface
    I2C, SPI, TTL
  • Viewing Area
    48.60mm W x 64.80mm H
    LED - White
  • Touchscreen
    Resistive
  • Dot Pixels
    240 x 320
  • Diagonal Screen Size
    3.2 81.28mm
  • Dot Pitch
    0.20mm Wx0.20mm H