  • SKR471M2AK25VM
SKR471M2AK25VM
advertisement
Manufacturer No:
SKR471M2AK25VM
Manufacturer:
Jamicon
HK JDW NO:
3789-SKR471M2AK25VM
Package:
Aluminum
Datasheet:
Description:
470μF Capacitor 20% 1.01A Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
SKR471M2AK25VM
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    470μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    230mOhm
  • Ripple Current
    1.01A