  • SLLCP23-1750P88
SLLCP23-1750P88
advertisement
Manufacturer No:
SLLCP23-1750P88
HK JDW NO:
124-SLLCP23-1750P88
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN 1750MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLCP23-1750P88
  • Operating Temperature
    -20°C~55°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SLL
  • Feature
    Blanking
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65/67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Protections
    Hand
  • Detection Capability
    23mm
  • Protective Height
    1750mm