  • SMBJ36CA-HF
SMBJ36CA-HF
advertisement
Manufacturer No:
SMBJ36CA-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
HK JDW NO:
186-SMBJ36CA-HF
Datasheet:
SMBJ36CA-HF
Description:
Quantity:
In Stock : 7063
Step5Bar-code shipping tag
SMBJ36CA-HF
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    40V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    10.3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    58.1V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    36V