  • SMD0603-001/60N
SMD0603-001/60N
advertisement
Manufacturer No:
SMD0603-001/60N
Manufacturer:
BORN
HK JDW NO:
16057-SMD0603-001/60N
Package:
Datasheet:
Description:
60V 10mA 20A 500mW 30mA 15Ω 1s 100Ω 0603 Resettable Fuses ROHS