  • SMF54AHRQG
SMF54AHRQG
advertisement
Manufacturer No:
SMF54AHRQG
HK JDW NO:
799-SMF54AHRQG
Package:
SOD-123W
Step5Bar-code shipping tag
SMF54AHRQG
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    SOD-123W
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, SMF
  • Type
    Zener
  • Applications
    Automotive
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    60V
  • Power - Peak Pulse
    200W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    2.3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    87.1V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    54V