  • SMM01020C4300FB300
SMM01020C4300FB300
advertisement
Manufacturer No:
SMM01020C4300FB300
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SMM01020C4300FB300
Package:
0102
Description:
Thin Film, 430Ohm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SMM01020C4300FB300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    0102
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    430Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Diameter
    1.1mm
  • Length
    2.2mm