  • SMUA104PET
SMUA104PET
advertisement
Manufacturer No:
SMUA104PET
Manufacturer:
Ohmite
HK JDW NO:
547-SMUA104PET
Package:
Datasheet:
SMUA104PET
Description:
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SMUA104PET
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Resistive Material
    Cermet
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2018
  • Series
    SMU
  • Size / Dimension
    Square - 0.134Lx0.126W x 0.079 H 3.40mmx3.20mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W