  • SOMC140142R0FEJ
SOMC140142R0FEJ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC140142R0FEJ
HK JDW NO:
866-SOMC140142R0FEJ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC140142R0FEJ
  • Number of Terminations
    14
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    42Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.05W