  • SOMC14018K20GEA
SOMC14018K20GEA
advertisement
Manufacturer No:
SOMC14018K20GEA
HK JDW NO:
866-SOMC14018K20GEA
Step5Bar-code shipping tag
SOMC14018K20GEA
  • Number of Pins
    14
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Number of Terminations
    14
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    8.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.05W