  • SOMC1403200RGEJ
SOMC1403200RGEJ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC1403200RGEJ
HK JDW NO:
866-SOMC1403200RGEJ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC1403200RGEJ
  • Number of Pins
    14
  • Number of Terminations
    14
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.125W