  • SOMC160124K3FDC
SOMC160124K3FDC
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160124K3FDC
HK JDW NO:
866-SOMC160124K3FDC
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160124K3FDC
  • Number of Pins
    16
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    24.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.2W