  • SOMC16015K60GDC
SOMC16015K60GDC
advertisement
Manufacturer No:
SOMC16015K60GDC
HK JDW NO:
866-SOMC16015K60GDC
Step5Bar-code shipping tag
SOMC16015K60GDC
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.2W